Správná péče o pleť? Nezapomínejte na peeling a masku!

O tom, že bychom měly používat odličovací mléko, čistící gel, tonikum a krém jsme tady na blogu a ve členské sekci mluvily už několikrát. Stejně tak bychom ale neměly podceňovat exfoliaci a hydrataci pleti formou masek a peelingů.

Úkolem peelingu je odstraňovat odumřelé části pokožky. Peeling „obrousí“ pleť i pokožku a poradí si i s hrubší kůží nebo černými tečkami. Existuje více druhů, na pleť, tělo nebo dokonce vlasovou pokožku. Do Krabičky jsme vám tentokrát zařadily nové Rýžové peelingy na obličej od značky Nivea. Jsou vyrobené ze 100% přírodních exfoliantů a bio ovoce. Jsou ve 3 variantách a rozdělují se podle stupně intenzity zrníček. Pro suchou a citlivou pleť je vhodná růžová varianta, která pleť především rozjasní. Jde o velmi šetrný peeling, který můžete používat každý den. Modrá tubička je určená pro normální pleť. Jde o vyhlazující peeling, který obsahuje vitamíny E, A a C a bio borůvky a je vhodné jej provádět až 4x týdně. Na pleť smíšenou se doporučuje zelená lahvička peelingu, která pleť především čistí. Pokožku zmatňuje a používat se může 3x týdně. Už jste tyhle voňavé novinky vyzkoušely?

Po peelingu je fajn rovnou použít i masku. Těch dnes existuje celá řada. Hydratační, pečující, rozjasňující, plátýnkové, čistící, jílové, pro problematikou pleť, na černé tečky… Záleží jen na vás, která z nich vám bude vyhovovat. Masky mají oproti krémům výhodu v tom, že mají koncentrované složení a slibují okamžité a intenzivní účinky. Některé se mohou používat každý den, jiné zase jednou za měsíc. Určitě je proto důležité číst informace na obalu a raději nepřekračovat doporučení.

Masku i peeling nanášejte na ODLÍČENOU A VYČIŠTĚNOU pleť. Pokud byste je aplikovali na nevyčištěnou nebo neodlíčenou pleť, účinné látky by se nedostaly tam, kde je potřeba.

Plníte úkoly v členské sekci v rámci Dní odměn? Tady je heslo do úkolu: KRASNAPLET

Tip: Věděly jste o tom, že maska se má aplikovat na obličej, krk, dekolt i oblast pod ušima? Na těchto místech se vrásky tvoří stejně jako na obličeji, proto na ně nezapomínejte.

A co vy? Používáte pravidelně masky a peelingy? Dejte nám vědět!

Vyzkoušej si Krabičku i ty hned teď! Krabičku získáš na www.tvojekrabicka.cz/clenstvi

Co najdeš v Krabičce?

Každý měsíc pouze pro odběratelky připravujeme unikátní obsah Krabičky složený z té nejlepší kosmetiky předních značek. Těšit se můžeš na plnou Krabičku novinek, dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky. Kosmetiku na celý měsíc tak budeš mít vyřešenou, ušetříš až 2000 Kč a čekají na tebe stále nová překvapení. Udělej si radost.

Komentáře