Rozhovor s YouTuberkou Hanneton Monde

Ahoj všichni, v dnešním rozhovoru jsem vyzpovídala YouTuberku a Instagramerku Anetku Chroustovou alias Hanneton Monde, která miluje cestování a už podruhé vyrazila na Erasmus.

Jmenuji se Aneta Chroustová

Na YouTube mě můžete znát jako Na Youtube se jmenuji Hanneton Monde a je to kvůli mého příjmení. Když jsem si Youtube zakládala, milovala jsem francouzštinu. A tam se chroust řekne právě hanneton. Takže je to v podstatě „chroustí svět“.

Věnuji se hodně aktivitám. Jsem akční člověk a nerada se nudím. Velké množství času mi bere právě tvorba na Youtube – natáčení, střih a také sociální sítě jako takové. Nejvíce mě teď asi baví Instagram.

Natáčím už od roku 2014. Takže v listopadu to bude 5 let 😊

Začala jsem natáčet, proto, že jsem ráda jsem sledovala zahraniční Youtubery. Bála jsem se ale, co tomu řekne okolí. Pocházím z malé vesnice v té době mi ještě záleželo, co si kdo o mě myslí. I cizí lidé. Pak jsem se ale přestěhovala do Brna a přešla na vysokou školu. To by takový popud k tomu začít natáčet. Větší město, anonymita, nové prostředí.

Nejraději tvořím vlogy a fashion videa. Asi nejpopulárnější jsou moje sekáčové úlovky.

Pozitiva na YouTube jsou… Těch je opravdu hodně. Pro tvůrce je to rozhodně možnost tvořit, prostor pro sdílení myšlenek a nápadů. Naopak pro sledujícího je to platforma, kde si může odpočinout, načerpat inspiraci.

Negativně vidím… Těžko říci. Pro někoho anonymita, lidé dokážou být v komentářích někdy opravdu hnusní. Já naštěstí podobné komentáře moc nedostávám. Ale negativita je určitě i to, kolik času tato videa berou – jak už pro tvůrce, tak i sledujícího. Kolikrát se sama zaseknu na Youtube a pak mi dojde, že místo toho, abych dělala něco produktivního, tak už dvě hodiny koukám na videa.

Kdybych se měla popsat 3 slovy, byly by to aktivní, společenská, shopaholic 😀 

V poslední době mě zaujal/baví

Instagram účet: Kenzas – fashion bloggerka, zrovna před pár dny se jí po velkých problémech narodilo konečně miminko 😊

Tvůrce: Moje srdcovka je asi Patricia Bright. V poslední době ráda koukám na Ellen Fisher

Kniha: Hana a V šedých tónech

Film/seriál: The 100

Nejlepší dovolená byla… Asi to nebyly úplně dovolené, spíš studijní pobyty, ale i tak mám nejlepší zážitky ze svých 2 Erasmů v Portugalsku a na Maltě. V rámci nich jsem zažila mnoho výletů i menších dovolených. Poslední asi dovolená na Azorech, které patří k Portugalsku. Neskutečný zážitek!

Kosmetiku nakupuji jednou za měsíc. Snažím se kupovat jen to, co spotřebuji. Navíc je tu dekorativní kosmetika dost drahá a je tu malý výběr. V Portugalsku vůbec neexistují drogerie, jak je známe z Česka. Takže už se těším domů, jak doplním zásoby, hlavně rtěnek.

Moje nejlepší kosmetická investice byl Arganový olej! Používám jej na všechno – vlasy, obličej, pokožka celého těla.

Naopak nejhorší kosmetická investice byla… Snažím se si kupovat jen prověřené produkty a zbytečně nevyhazovat peníze. Zpětně jako nejhorší kosmetické investice vnímám levné šampony z drogerie, které jsem si kupovala dříve. Ty, které obsahují silikony, které vlasy akorát ničí.

Celebrita, která má vždy perfektní make-up Kylie Jenner.

Ráno mi líčení v Portugalsku zabere pár minut (hrozně dobře se mi tady spí a o to hůř vstává 😀 ) V Česku asi 20 minut.

Oblíbený kosmetický kousek, bez kterého se nenalíčím je řasenka Lash Sensational od Maybelline. Skvělý kartáček a nedám na ni dopustit už několik let.

Co říkám o Krabičce?

Na Krabičce se mi líbí, že dává možnost vyzkoušet produkty, které by nás mnohdy ani nenapadlo si pořídit. Takto jsem narazila už na dva skvělé produkty, které si budu rozhodně kupovat nadále.

V Krabičce bych nejraději našla cestovní verzi bronzeru od Benefitu a poté kávové peelingy! Miluji jejich vůni a hlavně na léto jsou naprosto ideální! Prodlužují opálení a také díky olejům hydratují pokožku.

 Více informací najdeš >>zde <<

Co najdeš v Krabičce?

Každý měsíc pouze pro odběratelky připravujeme unikátní obsah Krabičky složený z té nejlepší kosmetiky předních značek. Těšit se můžeš na plnou Krabičku novinek, dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky. Kosmetiku na celý měsíc tak budeš mít vyřešenou, ušetříš až 2000 Kč a čekají na tebe stále nová překvapení. Udělej si radost.

Komentáře