Rozhovor s YouTuberkou a blogerkou Flabgee

Krásný den, na blog vám nově budeme přidávat rozhovory s YouTuberkami, blogerkami a Instagramerkami. Jako první jsem vybrala blogerku a YouTuberku Flabgee, kterou můžete znát z našeho Instagramu nebo z členské sekce. Proč začala Evča natáčet a jaká jsou negativa natáčení?

Jmenuji se Eva Šedivá 

Na YouTube mě můžete znát jako Flabgee

Proč zrovna Flabgee? Hodně dlouhá a nudná historka, takže to zkrátím. Kamarádka mi dala přezdívku, kterou špatně přeložila do angličtiny, ještě hůř napsala a začala mi tak říkat. Když jsem si před lety zakládala fashion blog, tak mi Flabgee Fashion přišlo jako super název. Kdybych věděla, jak dlouho se se mnou ta přezdívka ponese a kolik lidí se mě na ní bude ptát, rozhodně bych se pojmenovala jinak 😀

Věnuji se hlavně módě a kosmetice, okrajově ještě cestování.

Natáčím už skoro 7 let

Začala jsem natáčet, protože jsem to viděla u jiných holek, bavilo mě youtube sledovat a říkala jsem si, že by mě to bavilo. Tak jsem to zkusila.

Nejraději tvořím videa pro zasmání. Ráda si dělám legraci sama ze sebe, neberu se moc vážně a jsem ráda, když se lidi baví, i když je to často na můj účet.

Pozitiva na YouTube jsou super lidi, jak mezi diváky, tak mezi kolegy. Youtube pro mě byla zatím hodně cenná zkušenost, která mi dala do života spoustu milých lidí a nakonec mi dala i možnost živit se tím, co mě baví.

Negativně vidím jednoznačně ztrátu soukromí. I když ukazuju jen to, co chci, lidé šťourají do věcí, do kterých jim nic není. Mají pocit, že by měli na vše naspat názor, i když se jich nikdo neptá. Focení a sledování na ulici taky neni příjemný. Člověk už prostě není úplně anonymní. Není to ve velké míře, ale i tak vás lidi na ulici poznávají, vidí kam jdete, co děláte a občas jsou chvile, kdybyste byli rádi, aby to tak nebylo. V 99% je to ale super.

Kdybych se měla popsat 3 slovy, byly by to: dobrosrdečná, praštěná, tak trochu přizdisr*č

V poslední době mě zaujal/baví

Instagram účet: fero_joke – u toho učurávám smíchy

Tvůrce: Sierra Schultzzie- plus size holka se super humorem a skvělou body positivity message

Kniha: Dlouho jsme nic nečetla, naposledy se mi hodně líbil Hotýlek od Aleny Mornštajnové

Film/seriál: naposledy Černobyl, ten mě dostal

Nejlepší dovolená byla na Zanzibaru. Je to prostě nádherné místo a zážitek byl umocněný tím, že to byla svatební cesta.

Kosmetiku nakupuji jednou za cca dva týdny. Je to různé, někdy několikrát týdně a někdy dva měsíce nic nekoupím.

Moje nejlepší kosmetická investice bylo moje první Midnight recovery serum od Kiehl`s asi před 7 lety. Tehdy mi zachránilo zuboženou pleť a naučilo mě, že i mastná pleť potřebuje výživu. Tehdy stálo kolem tisícovky, což pro mě bylo hodně peněz. Používám ho dodnes

Naopak nejhorší kosmetická investice byla rtěnka od YSL za 1350 Kč. Naprosto srovnatelná s obyč rtěnkou z drogerky, jen měla nádherný zlatý obal. 

Celebrita, která má vždy perfektní make-up je Kylie Jenner – ta musí líčením (i když si ho asi vždy nedělá sama) trávit aspoň 1/4 života 😀 

no mi líčení zabere něco mezi 5 a 90 minutami. Záleží na příležitosti.

Oblíbený kosmetický kousek, bez kterého se nenalíčím je jednoznačně řasenka. Můžu z líčení vynechat jakýkoli krok, ale řasenku nikdy.

Co říkám o Krabičce?

Jsem jedním z lidí, kteří Krabičku tvoří. Kromě produktů do ní dávám své srdce a miluju jí.

V Krabičce bych nejraději našla nějakou velkou pecku z dekorativky. Můj cíl je dostat do Krabičky nějakou skvělou paletu očních stínů.

  Více informací najdeš >>zde <<

Co najdeš v Krabičce?

Každý měsíc pouze pro odběratelky připravujeme unikátní obsah Krabičky složený z té nejlepší kosmetiky předních značek. Těšit se můžeš na plnou Krabičku novinek, dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky. Kosmetiku na celý měsíc tak budeš mít vyřešenou, ušetříš až 2000 Kč a čekají na tebe stále nová překvapení. Udělej si radost.

Komentáře