Rozhovor s blogerkou Baruš Stránskou

Krásný čtvrtek, dnes pro vás máme rozhovor s blogerkou Baruš Stránkou, která se věnuje módě a lifestylovým tématům.

Jmenuji se Barbora Stránská

V blogerském světě mě můžete znát jako Baruš Stránská – už od mala mi tak říká spoustu lidí hlavně v mé rodině.

Věnuji se módě, lifestyle.

Píšu už téměř 5 let

Začala jsem blogovat, protože mě bavilo mě si vytvářet blogové stránky 😀 a hlavně se pomalu začínal rozjíždět Instagram. Nikdo ale tenkrát nevěděl, kam to až zajde.

Nejraději tvořím fotky. Protože pracuji jako social media manager, mezi moji téměř každodenní činnost patří tvorba obsahu pro klienty. Baví mě nejen samotné focení produktů, ale i následná postprodukce.

Pozitiva na blogování jsou hlavně v tom, že poznáte skvělé lidi 🙂

Negativně vidím to, že se z toho možná stává až příliš velký business.

Kdybych se měla popsat 3 slovy, byly by to pracovitá, přátelská a cílevědomá

V poslední době mě zaujal/baví

Instagram účet: @kenzas

Tvůrce: Kovy

Kniha: Poslední měsíce poslouchám spíše podcasty. Skvělý je Alenky Šafratové – Škola Stylu.

Film/seriál: Papírový dům

Nejlepší dovolená byla v USA. Po letech jsem viděla svou ségru, která tam žije. Byl to takový příjemný rodinný roadtrip. Nejsem typ člověka, co byl dokázal ležet týden v kuse na pláži. 

Kosmetiku nakupuji jednou za měsíc. Pro každý den volím spíš neutrálnější přirozenější makeup. Ale moc ráda všechno zkouším a testuju.

Moje nejlepší kosmetická investice… řekla bych, že vše co používám je většinou dobrá investice, protože nakupuji s rozvahou. Miluju ale masky od Origins!

Naopak nejhorší kosmetická investice byla… na žádnou si nevzpomínám, většinou opravdu vše nejprve promyslím, a pak až se teprve vrhám do nakupování.

Celebrita, která má vždy perfektní make-up Chiara Ferragni! Tahle žena je prostě ikona.

Ráno mi líčení zabere 20 minut. Ale dokážu se líčit klidně i hodinu 😀

Oblíbený kosmetický kousek, bez kterého se nenalíčím je bronzer. Bez toho už si nedokážu představit život. Bez něj make-up zkrátka vypadá mdle.

Jak se mi líbí Krabička? Krabička je super pro všechny, co rádi zkouší nové věci (jako já :D). Pokaždé jsem tam našla parádní produkty a vždy jsem vybrala i nějakého favorita, který se zařadil do mých stálých produktů.

V Krabičce bych ráda našla třeba některý z pečujících produktů Dermalogica.

Jak se vám rozhovor líbil? O kom byste chtěli číst příště?

Co najdeš v Krabičce?

Každý měsíc pouze pro odběratelky připravujeme unikátní obsah Krabičky složený z té nejlepší kosmetiky předních značek. Těšit se můžeš na plnou Krabičku novinek, dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky. Kosmetiku na celý měsíc tak budeš mít vyřešenou, ušetříš až 2000 Kč a čekají na tebe stále nová překvapení. Udělej si radost.

Komentáře