Podpořte své řasy!

Co pomáhá na podporu a obnovu růstu řas? Růst řas ovlivňuje spousta faktorů. Základem je genetika. Pokud nemáš řasy tak krásné, dlouhé a husté jako z reklamy, není to konec světa. Správnou péčí, kosmetikou a jídelníčkem to můžeš ovlivnit. Některé z nás chybí správná délka, objem, hustota nebo zatočení a jde jen o to se se svými řasy naučit pracovat.

Správná péče

Asi nemusím mluvit o tom, že správná a kvalitní péče je základ úspěchu. Okolí očí je hodně citlivé, proto dávej pozor, aby se řasy při odličování zbytečně nepoškodily. Při odličování nikam nespěchej a oči vatovým tampónkem nedři. Šetrnými bývají dvoufázové odličovače s olejem. 

Kosmetika

Najít vhodnou řasenku je oříšek. Na trhu dnes existují řasenky, které jednoduše odlíčíš teplou vodou, pokud nechceš řasy zbytečně zatěžovat, podobné řasenky se ti budou líbit nejen na dovolené, kam sis zapomněla vzít odličovač. Já mám ráda řasenku Snapscara od Maybelline, která je dostupná v černé, burgundy a modré barvě. Dále můžeš vybírat z různých druhů kartáčků. Kartáčky jsou buď silikonové nebo z přírodních štětin. Já preferuji přirozené štětiny, ty umělé kartáčky jsou občas k mým citlivým očím dost nepříjemné a párkrát se mi i stalo, že mi oči podráždily.

Voděodolné varianty používej jen tehdy, pokud je to nutné. Takové řasenky se odličují nejobtížněji. Důležitá je ale také aplikace řasenky. Dbej na to, aby byly pohyby při nanášení řasenky jemné. Pozor dejte také na slepené řasy, pokud byste je měli slepené dlouhodobě, mohlo by dojít k jejich zatěžování a ničení. Na pomoc si můžeš vzít spirálku nebo čistý štěteček od staré řasenky, kterým slepené řasy opatrně vyčesej. Co se týká kleštiček na řasy, jsou dva tábory. Jeden kleštičky nenávidí, druhý doporučuje. Pokud nemáš řasy rovné, kleštičky nepotřebuješ. Stačí řasenka s vhodným kartáčkem.

Jídelníček

Pokud chceš pomoct svým řasám, obočí a vlasům, zařaď do své stravy více proteinů a vitamínů. Vyzkoušet můžeš semínka, která jsou s vysokým podílem vitamínů A,E a D.Důležitý je také keratin, ze kterého jsou řasy složeny. Tvorbu keratinu podpoříš například celozrnným pečivem, luštěninami, ovocem a zeleninou. Vhodné jsou také ryby, houby a vajíčka.

Nejsi se svými řasami spokojená? V Krabičce jsi mohla najít šikovného pomocníka. Je jím SOS Lash Booster, což je regenerační sérum na řasy od značky Eveline, díky kterému budou řasy vyživené, zahuštěné a delší. Sérum je vhodné i pro citlivé oči a pro nositelky kontaktních čoček, takže se nemusíš bát. Jediné, na co je potřeba myslet, je pravidelnost. Sérum používejte pravidelně každý den před spaním na čisté řasy nebo jako podklad před líčením. První viditelné výsledky by se měly objevit do měsíce.

Objednej si Krabičku a zadej kód „EVELINESERUM“, k objednávce ti přibalíme regenerační sérum na řasy zdarma! Objednávej zde –  tvojekrabicka.cz

Co najdeš v Krabičce?

Každý měsíc pouze pro odběratelky připravujeme unikátní obsah Krabičky složený z té nejlepší kosmetiky předních značek. Těšit se můžeš na plnou Krabičku novinek, dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky. Kosmetiku na celý měsíc tak budeš mít vyřešenou, ušetříš až 2000 Kč a čekají na tebe stále nová překvapení. Udělej si radost.

Komentáře