Nejčastější chyby při líčení obočí. Vyvarujte se jich!

Obočí je rámem obličeje, proto je důležité, aby mělo správný tvar a správný odstín. Obočí ovlivňuje to, co si o nás lidé myslí a také má vliv na celé líčení. Líčení očí nebude nikdy celistvé, pokud k němu nedoplníte obočí. Kterých chyb se pří líčení obočí vyvarovat?

Barva obočí

Barva obočí by neměla být moc tmavá ani světlá. Obecně byste se měly držet toho, jaký odstín vlasů máte. Začátek obočí by měl být o trošičku světlejší (cca o půl tón) než jeho konec a také záleží na tvaru a typu obličeje. Jemným rysům nejspíš nebude slušet výrazně definované a tmavé obočí.

Obočí líčíte hned na začátku

Intenzita obočí by se měla odvíjet od celého make-upu. Ke kouřovým očím můžete udělat obočí výraznější, na každodenní nošení se bude hodit jen jemné dokreslení, ale záleží na tom, jak váš denní make-up vypadá. Pokud běžně nosíte umělé řasy, při líčení obočí můžete přitlačit. I z toho důvodu je lepší obočí kreslit až ke konci líčení. Rozhodně je to jednodušší než pak obočí složitě odličovat.

Jsou sestry, ne dvojčata

Nezapomeňte na to, že obočí jsou sestry, ne dvojčata. Nikdo z nás nemá obočí úplně identické, proto je v pořádku, že každé vypadá i po domalování malinko jinak.

Trháte hodně nebo vůbec

Doby, kdy bylo in úzké obočí už jsou pryč. Určitě to ale neznamená, že tento trend znovu nepřijde. Je lepší obočí udržovat tak akorát a s trháním to nepřehánět. Určitě doporučuji zajít si k odborníkovi, ráno vám to ušetří hromadu práce.

Dubnová Krabička obsahovala produkty na obočí od značky Benefit. Precizní tužka na obočí Precisely, My Brow, která je voděodolná, detailní a vykouzlíte s ní jak přirozenější jemnější, tak výraznější definovanější obočí a objemový gel na obočí Gimme Brow+, který obočí zabarví, zahustí a zafixuje.

Jak obočí upravujete vy? Necháváte trhání na odbornicích?

Objednej si Krabičku a zadej kód „BENEFITX6“, k objednávce ti přibalíme cestovní verzi tužky na obočí od Benefitu zdarma! 

>>Objednávej zde –  tvojekrabicka.cz<<

Co najdeš v Krabičce?

Každý měsíc pouze pro odběratelky připravujeme unikátní obsah Krabičky složený z té nejlepší kosmetiky předních značek. Těšit se můžeš na plnou Krabičku novinek, dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky. Kosmetiku na celý měsíc tak budeš mít vyřešenou, ušetříš až 2000 Kč a čekají na tebe stále nová překvapení. Udělej si radost.

Komentáře