Co všechno umí suchý šampon?

Jestli si myslíte, že je suchý šampon jen pro ty, kteří jsou líní mýt si vlasy, není to tak úplně pravda. Jasně, zachrání nás brzo ráno při chystání se do školy nebo do práce, ale zvládne toho více. Asi nejznámější značkou suchých šamponů u nás je značka Batiste, která spolu s jarem přišla s novou limitovanou edicí. Batiste Tempt voní jako orient, vlasy nezatěžuje ani neslepuje a vy jste ho mohli najít v březnové Krabičce.

Jak suchý šampon používat?

Na používání suchého šamponu není nic těžkého. Důležité je nádobku před použitím protřepat, poté ze vzdálenosti asi 30 cm nastříkat do vlasů (zejména ke kořínkům), pár sekund počkat, šampon vmasírovat a nakonec vlasy pročesat, případně profouknout fénem. Záležitost několika sekund.

Pocit čerstvě umytých vlasů

To je nejspíš nejčastějí důvod, proč po suchém šamponu saháme. Chceme vlasy oživit a odmastit během chvilky, protože na mytí a sušení vlasů nemáme čas. A skutečně to funguje. Neznám nikoho, kdo by se k suchým šamponům nevracel. Je to must have v každé koupelně a často ho ocení i muži. Já suchý šampon ráda používám i po fitku, hlavně v zimě, kdy se mi nechce jít s vlhkou hlavou ven do studeného počasí.

Dodá objem i texturu

Vedle odmaštění dodá suchý šampon objem i texturu vlasů, takže ho nutně nemusíte používat jen dva dny po umytí. Určitě po něm můžete sáhnout i tehdy, pokud máte pocit, že vaše vlasy potřebují dodat šťávu nebo oživit před párty.

Vlasy provoní

Provoněné vlasy jsou příjemný bonus a sucháč můžete použít i po návštěvě restaurace, kdy se do vlasů dostala nepříjemná vůně smaženého jídla. Efekt zaručen, Batiste voní krásně.

Co vy a suché šampony? Používáte je?

Objednej si Krabičku a zadej kód „BATISTEORIENT“, k objednávce ti přibalíme suchý šampon Batiste Tempt zdarma!

>>Objednávej zde –  tvojekrabicka.cz<<

Co najdeš v Krabičce?

Každý měsíc pouze pro odběratelky připravujeme unikátní obsah Krabičky složený z té nejlepší kosmetiky předních značek. Těšit se můžeš na plnou Krabičku novinek, dekorativní, pleťové a tělové kosmetiky. Kosmetiku na celý měsíc tak budeš mít vyřešenou, ušetříš až 2000 Kč a čekají na tebe stále nová překvapení. Udělej si radost.

Komentáře